log

mcas

Czy znasz Tarnów

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela serdecznie zaprasza wszystkie środowiska senioralne naszego miasta do udziału w zaplanowanym na 24 kwietnia br. konkursie „Znam Tarnów - Wielki test wiedzy o mieście”.

 

Znam TarnówZnam TarnówJego główną ideą jest popularyzacja wiedzy o Tarnowie, a trzecia edycja będzie poświęcona również drogom Tarnowa do niepodległości i pierwszym dekadom Niepodległej. W roku stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, obecność tarnowskich Seniorów nada konkursowi wyjątkową rangę i będzie zachętą dla tarnowian do udziału w tym patriotyczno-edukacyjnym przedsięwzięciu.

Rywalizacja w III edycji toczyć się będzie o atrakcyjne nagrody finansowe. Sześć tysięcy złotych nagrody otrzyma zwycięzca, a łączna pula nagród to 15 tys. zł!

 

W rywalizacji może wziąć udział każdy z wyłączeniem organizatorów konkursu. Zgłoszenia w postaci wypełnionych formularzy należy przesyłać do 18 kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej (Rynek 7, pok. 11 w godz. 8.00 – 15.00). Wielki finał zaplanowaliśmy na 24 kwietnia.
Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się w regulaminie, który wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz wykazem wybranej literatury o Tarnowie znajduje się na stronie głównej www.tarnow.pl.

Aktualności

blank2

DMC Firewall is a Joomla Security extension!